Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všichni si to aspoň 100x přečtěte nemám nervy na vysvětlování pravidel. Celkově byly pravidla vybalancovány.

Nebudou zde ale uplně všechna pravidla, jen ty obecné. Kdybyste vše znali, začali byste tunit a dělat ze sebe munchkinga (doufám že to píšu správně) a to je zle.

Ve druhém díle - abych trochu prozradil a nažhavil - je už dokonce 5 odvětví povolání. Nové - Každý kdo začíná, je něco jako Franta Nedohonil, který si sbalil svůj raneček se třema koblihama a vyšel do světa. Zkrátka neumí vůbec nic.... Hraním získává expy. Bude li vysedávat v hospodě a kecat, rozhodně získá méňě expů než ten, který bude například spolupracovat s hejtmanstvím či bude plnit úkoly mistrů. Ve hře je několik mistrů na určité obory - zjistíte jaké. Za zkušenosti + za výcvik u mistra si budete moct zajistit dané schopnosti. Přijít ovšem na některé mistry může být velice herně náročné, ovšem pokud se vám to povede, tak můžete své přátele z družiny překvapit kouzly, o kterých neměli ani ponětí.

Soubojový systém - Zásahová plocha všude kromě hlavy, slabin a prstů. Zkrátka se musíte naučit krýt si celé tělo.  Každý začíná na 5 životech, poté, podle toho, jak je zasahován a jakému odvětví se věnuje - jsou mu postupně zvyšovány (počet životů vždy konzultujte s CP mistrem bojovníkem). Když začínáte, neumíte bojovat s žádnou zbraní a dáváte za 0. Teprv když si zajistíte bojový výcvik (to můžou klidně i mágové, ale mírně je to vyruší z jejich každodenního učení :), můžete něco zranit. Léčí se 1 HP za 15 minut, kdo umí obvázat rány (trvá to minutu) tak 1 HP za 5 minut do vyléčení.

. Kdo spadne na 0 životů, padá do agonie. V agonii 10 min - poté smrt. Nové a důležité - vytahování z agonie - trvá minimálně 30s. Vytahovač musí hodit kostkou - padne li 1,2,3,4,5 - je vytažen. Padne li 6 - nastává bohužel smrt. Agonie se nedá ukončit. Buď je z ní chudák vytažen, anebo do 10 minut umírá. 

Dýka do 40 cm, tesáky do 60cm, jednoručka do 90cm, jedenapůlruč 110cm, obouruč  130cm. Čím bude zbraň větší, tím přísnější budou nároky na vyměkčení. Všechny zbraně měkčené. Po zásahu vždy zahlaste, za kolik ste dali dmg. (např: "za jedna!") Pokud máte zbroj, tak přidávají velkou spoustu dočasných životů. Pro přehled :

Prošívaná +3, kožená +4, košile +6...

Hodně schopností jsme zrušili, a to z toho důvodu, že se klidně dají zahrát roleplaingově. Například takové kradení - klidně můžete ukrást meč, který je vedle dobrodruha a prodat ho obchodníkovi. A klidně můžete i ukrást váček - nyní ale pozor. Žádný provázek se řezat nebude - nebudeme škodit herní předměty. Proto, kdybyste chtěli ukrást něco, kvůli čemu byste museli poškodit neherně herní předmět, tak na ten předmět připněte kolíček a zajděte za organizátorem. Organizátor k němu jenom přijde, řekne : Nemáš váček ! Vezme si váček a donese ho té čorce.

Poslední věc - Všichni budou hrát RP.  Ne že zas projde Memory s rukou na hlavě a Ivo si bude myslet že je vtipný a řekne : Hehe vidím muže s rukou na hlavě. Prosím vyvarujte se toho. Když někdo nebude dodržovat RP, bude mít ve hře totální smůlu. Pokud si pořád nebude dávat pozor, čeká ho smrt ne zrovna slavným způsobem. A pokud bude dělat problémy neustále, bude nadávat na herní systém nebo neherně na hráče nebo CP, bude muset z larpu do hodiny odjet :(. Nechceme si kazit zážitek z celého larpu, pokud to někoho přestane bavit.

Přísně důležité : Vždycky hlaste, když někoho seknete, za kolik dáte dmg a expy se dají získávat jen u jediného mistra !!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Straits Readings Explained

(AClennaKag, 30. 7. 2018 0:14)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-peut-il-rendre-sterile/